التین وب
خانه / اجتماعی / معاونان جدید رییس دانشگاه تبریز منصوب شدند

معاونان جدید رییس دانشگاه تبریز منصوب شدند

رییس دانشگاه تبریز، طی احکامی معاونان جدید پشتیبانی و توسعه منابع، آموزشی و تحصیلات تکمیلی و پژوهش و فناوری این دانشگاه را منصوب کرد.

محمدرضا پورمحمدی به استناد ماده ۵ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها، با صدور احکامی “حمیدرضا قاسم زاده” را به سمت قائم مقام رییس و معاون پشتیبانی و توسعه منابع”، “علی حسین‌زاده دلیر” را به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی” و “اصغر عسگری “را به سمت معاون پژوهش و فناوری دانشگاه” منصوب کرد.

حمیدرضا قاسم زاده ، استاد تمام گروه آموزشی مهندسی ماشین آلات کشاورزی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از۶۵ مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از ۲۰ مقاله در همایش های ملی و بین المللی، تالیف ۴ جلد کتاب، ۳ ثبت اختراع را در کارنامه خود دارد؛ دریافت جایزه بین المللی ORS انگلستان، عضو انجمن مهندسان کشاورزی و زیستی آمریکا و سردبیری و عضویت در مجلات مختلف علمی از دیگر کارهای علمی وی است. همچنین معاون پشتیبانی و توسعه منابع ( ۲ دوره)، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز، عضو هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه بنیان دیزل و مدیرعامل و عضو هیات مدیره مرکز تحقیقات صنایع سنگین از جمله سوابق اجرایی حمیدرضا قاسم‌زاده است.

علی حسین زاده دلیر نیز استاد تمام گروه آموزشی مهندسی آبیاری دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی و در همایش های ملی و بین المللی، تالیف ۲ جلد کتاب، اجرای ۳ طرح پژوهشی از فعالیت های علمی اوست؛ معاون پشتیبانی و توسعه منابع ، رییس دانشکده کشاورزی، مدیر امور خدمات آموزشی، معاون آموزشی و معاون اداری مالی در دانشگاه تبریز و دانشگاه محقق اردبیلی از جمله سوابق اجرایی وی است.

اصغر عسگری نیز استاد تمام گروه آموزشی حالت جامد و الکترونیک پژوهشکده فیزیک کاربردی و تحقیقات ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از۱۰۰ مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از ۱۵۰ مقاله در همایش های ملی و بین المللی، اجرای ۲۸ طرح پژوهشی (چهار مورد خارج از کشور و شش مورد خارج از دانشگاه) از فعالیت های علمی اوست. استاد تمام دانشگاه استرالیای غربی و عضویت در انجمن نانو تکنولوژی استرالیا، انجمن فیزیک آمریکا و ایران و رییس پژوهشکده فیزیک کاربردی و تحقیقات ستاره شناسی، رییس مرکز تحقیقات علوم پایه، مدیر گروه فوتونیک، مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه تبریز و دبیر شبکه نانو فناوری استان از جمله سوابق علمی و اجرایی وی است.

گفتنی است، رییس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای از زحمات “محمد مقدم واحد، معاون سابق پژوهش و فناوری” و “محمدتقی اعلمی، معاون سابق آموزشی و تحصیلات تکمیلی” در زمان تصدی قدردانی کرد.

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و آموزشی

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *