التین وب
خانه / اجتماعی / مردم تبریز در حوادث اخیر زمان‌شناسی و آگاهی بالایی را نشان دادند

مردم تبریز در حوادث اخیر زمان‌شناسی و آگاهی بالایی را نشان دادند

شهردار تبریز گفت: در حوادث اخیر کشور، مردم تبریز زمان‌شناسی و آگاهی بالایی نشان دادند، بی‌تردید بخشی از این موضوع به جهت نشاط اجتماعی ناشی از رویداد ۲۰۱۸ و آرامش و شادمانی گسترش یافته در جامعه و بین شهروندان است.

ایرج شهین‌باهر در آیین تجلیل از مدیران و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از حضور تلاشگران و سربازان فرهنگی در خط مقدم جلب رضایت شهروندان تبریزی و غنی سازی اوقات فراغت قدردانی کرد و افزود: ایجاد نشاط اجتماعی با فرهنگ‌سازی و تمرکز بر اقدامات فرهنگی، اقدامی ارزشمند و اثربخش است.

شهردار تبریز با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی و اثرگذار سربازان فرهنگی در راستای توسعه همه جانبه شهر تبریز تاکید کرد: امید است شاهد حضور موثر تمامی گروه‌ها و اقشار و سنین در جهت اثربخشی این اقدامات و سربلندی شهر تبریز باشیم.

وی با بیان اینکه برای نزدیکی هر چه بیشتر به مردم، نیازمند اعتمادسازی هستیم، یادآور شد: لازم است آموزه‌های مختلف را به زبان مردم با آنان درمیان گذاشت و همچنین در حوزه اقدامات فرهنگی و ایجاد نشاط و شادمانی، توجه به احیای سنت‌ها و خاطره‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد.

گفتنی است، “آیین تجلیل از مدیران و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز” در راستای کسب عنوان برتر و پرمخاطب شهرداری تبریز در حوزه غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان در سال‌جاری در سالن جلسات شهرداری تبریز برگزار شد.

در پایان این مراسم از مدیران و مسئولانی که با تلاش و برنامه‌ریزی زمینه این توفیق ارزشمند را در مجموعه شهرداری فراهم نمودند با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و آموزشی

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *