التین وب
خانه / اجتماعی / اعلام آمادگی ۷۵ کشور جهان برای حضور در مسابقات جهانی یونان

اعلام آمادگی ۷۵ کشور جهان برای حضور در مسابقات جهانی یونان

قهرمان مسابقات جهانی موی تای با اشاره به مسابقات جهانی یونان گفت: تا جایی فعلاً مشخص شده است، ۷۵ کشور جهان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

حسین نجفی با اشاره به سوابق حضور خود در رقابت‌های جهانی اظهار کرد: من موفق شدم در المپیک ورزش‌های رزمی که میزبانی روسیه برگزار شد، در رشته موی تای به مدال طلا دست پیدا کنم. پیش‌ازاین نیز چندین مدال طلا در رقابت‌های بین‌المللی را کسب کرده‌ام.

وی افزود: با لطف خدا در اردوی انتخابی o-sport جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی یونان انتخاب‌شده و امیدوارم با دعای خیر مردم عزیزمان مثل همیشه با دست‌پر برگردیم.

قهرمان جهانی ورزش‌های رزمی در ادامه گفت: جا دارد از آقای دکتر علیرضا رحیمی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز که واقعاً حامی ورزش استان و قشر ضعیف جامعه هستند تشکر کنم که هیچ‌گاه ما را تنها نگذاشته‌اند.

نجفی افزود: از زمان حضور دکتر رحیمی پیشرفت و تحولات چشمگیری به وجود آمده و باعث افتخار استان ما است که چنین مدیر کار بلدی دارد.

وی در مورد مسابقات آتی خود خاطرنشان کرد: برای این مسابقات کمی اضافه‌وزن داشتم ولی موفق شدم در طول ۲۵ روز، ۹ کیلوگرم از وزنم را کم کنم. در حال حاضر ۲ کیلوگرم اضافه‌وزن دارم که تا زمان برگزاری مسابقات آن را کاهش می‌دهم. در برخی روزها ۳ و در برخی روزها ۲ وعده تمرینی سنگین برگزار می‌کنم.

قهرمان مسابقات رزمی روسیه در رابطه با مسابقات جهانی پیش رو خاطرنشان کرد: تا جایی که مشخص‌شده است، ۷۵ کشور جهان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند اما آمار دقیق روز اعزام به مسابقات مشخص می‌شود. روز ۱۹ اردیبهشت‌ماه نیز برای حضور در این مسابقات اعزام می‌شویم.

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

پزشکیان نايب رییس مجلس باقي ماند

مسعود پزشکیان به عنوان نائب رییس اول و علی مطهری به عنوان نائب رئیس دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *