التین وب
خانه / اجتماعی / اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و آموزشی

اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و آموزشی

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی اعزام ۱۴۲۰ مددجوی آذربایجان شرقی به اردوهای زیارتی و آموزشی خبر داد.

یوسف زمانی گفت: هزار و ۴۲۰ نفر از دانش آموزان، دانشجویان و دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست سال جاری به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد، ۸۴۳ نفر در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام خواهند شد، افزود: در دو ماهه نخست سال جاری ۵۶۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را زیارت کردند.

زمانی با دعوت از خیران برای کمک به اعزام مددجویان به مشهد مقدس و عتبات عالیات، گفت: تا پایان سال جاری شش هزار نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

وی درادامه با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان، تاکید کرد: ۵۷۷ دانش آموز تحت حمایت در قالب برنامه‌های اوقات فراغت، به اردوگاه‌های آموزشی تربیتی شهید مطهری گیلان، شهید رجایی مازندران و امام علی (ع) کردستان اعزام و از دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، مذهبی، فرهنگی و مهارت‌آموزی بهره‌مند خواهند شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: این اردوها باهدف رشد ایمانی، تقویت بنیه اعتقادی، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی، اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی و ترویج سبک زندگی اسلامی در بین مددجویان تحت حمایت برگزار می‌شوند.

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

پزشکیان نايب رییس مجلس باقي ماند

مسعود پزشکیان به عنوان نائب رییس اول و علی مطهری به عنوان نائب رئیس دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *