التین وب
خانه / اجتماعی / احداث بیمارستان ۳۷۰ تختخوابی برای کارگران در تبریز

احداث بیمارستان ۳۷۰ تختخوابی برای کارگران در تبریز

کریم صادق زاده عصر امروز در نشست با نمایندگان تشکل‌های کارگری با اشاره به سفر اخیر ریاست جمهوری به تبریز اظهار داشت: مردم تبریز در سفر ریاست جمهوری با حضور پر شور و شعور به صحنه آمدند و به خصوص کارگران و بازنشستگان به شایسته‌ترین نحو رسم مهمان نوازی را به جا آوردند.

وی  افزود: نامه سر گشاده‌ای به مسئول دفتر ریاست جمهوری در بازدید سرزده‌ای که از منزل کارگر نمونه استان داشتند دادیم و درآن به مشکلات قشر کارگری و مخصوصاً مشکلات شرکت ماشین سازی اشاره کردیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ توسط مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالا ایرانی ابراز کرد: در آستانه هفته جهانی کارگرو به منظور عملیاتی شدن شعار سال مدیران باید توجه داشته باشند که امنیت شغلی کارگران را فراهم سازند و عنایت ویژه به کارگران صورت بگیرد.

وی با طلایی خواندن دوران ریاست جمهوری حسن روحانی خاطر نشان کرد: ایشان در طول دوران خود توانستند ۲۰۰ واحدی که در بحران بوده‌اند را به ۴۱ واحد کاهش دهند.

صادق زاده یادآور شد: از دیگر اقدامات مثبت ایشان می‌توان به انتخاب علی ربیعی به عنوان وزیر کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد که از بطن جامعه کارگری هستند و دیدگاه واقعی‌تری به جامعه کارگری دارند که در دوران ایشان شاهد برطرف شدن بحران‌های کارگری و بازنشستگی هستیم.

وی از تشکیل فراکسیون کارگری در شورا شهر تبریز خبر داد و گفت: با تشکیل فراکسیون کارگری در مجلس بحث عدم امنیت شغلی و ساماندهی کارگران پیگیری می‌شود و ما نیز در شورا شهر تبریز این فراکسیون را به موافقت ۱۳ نفر از اعضای شورا شهر تشکیل داده‌ایم که عبدالله تقی پور و علی آجودان زاده به عنوان هیت رییسه این فراکسیون هستند.

صادق زاده با اشاره به احداث بیمارستان ۳۷۰ تخت خوابه برای کارگران در تبریز ابراز کرد: کلنگ احداث این بیمارستان زده شده است و اگر زمین این بیمارستان رایگان نباشد پروانه‌ای برای آن صادر نمی‌شود که شاهد مانع تراشی‌های شهرداری در این امر هستیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز در پایان گفت: احداث این بیمارستان مصوبه شده و زمین هم برای احداث داده شده است و از طریق وام فاینانس مشکلات مالی را نیز برطرف ساخته‌ایم و به نفع جامعه کارگری است که هر چه زودتر این بیمارستان ساخته و تکمیل شود.

درباره ی احد زینی زاده

طراح و برنامه نویس تحت وب و ویندوز
altin-web.ir

همچنین ببینید

پزشکیان نايب رییس مجلس باقي ماند

مسعود پزشکیان به عنوان نائب رییس اول و علی مطهری به عنوان نائب رئیس دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *