التین وب
خانه / اجتماعی / آغاز عملیات آبروسازی به منظور هدایت آب‌های سطحی در کوی لاله

آغاز عملیات آبروسازی به منظور هدایت آب‌های سطحی در کوی لاله


در راستای مرتفع ساختن مشکل چندین ساله کوی لاله ، عملیات هدایت آبهای سطحی این کوی توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۷ تبریز شروع شده است.


شهردار منطقه هفت با اعلام این خبر گفت: به منظور مرتفع ساختن مشکلات موجود در کوی لاله ، عملیات هدایت آب های سطحی این کوی در دو فاز شروع شده است که در فاز اول توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۵۰۰ متر طول آبرو در این محل احداث خواهد شد.

علی فرخی افزود : به منظور ساماندهی این کوی، طرح گسترده خدمات محله ای در قالب لکه گیری و آسفالت ریزی معابر، ساماندهی فضاهای سبز، کاشت درخت، حذف شاخه های خشک، رفت و روب، شستشوی جوب ها، رنگ آمیزی پایه چراغ ها، رفع مشکلات روشنایی نیز توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: در این طرح تلاش داریم با استفاده از امکانات موجود و مشارکت اهالی منطقه گام هایی در جهت مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی این کوی بر داریم .

فرخی بیان کرد: ساماندهی و بهسازی محلاتی از سطح منطقه که سال هاست هیچ توجهی به مشکلات آن نشده از جمله برنامه های اولویت دار این شهرداری است و در این راستا از همکاری و همیاری اهالی منطقه نیز قدردانی می کنیم .

شهردار منطقه هفت از نام گذاری معابر این کوی خبر داد و گفت : در راستای یکسان سازی و بهبود وضعیت شناسایی معابر و کوچه ها و دسترسی آسانتر شهروندان و نیروهای امدادی و امنیتی به نقاط و مقصد مورد نظرشان، تابلوهای نام معابر در محلات سطح منطقه نیز نصب می شود.

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

پزشکیان نايب رییس مجلس باقي ماند

مسعود پزشکیان به عنوان نائب رییس اول و علی مطهری به عنوان نائب رئیس دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *