التین وب
خانه / اجتماعی / آغاز جشنواره ۲۰۲۰ مخابرات با ۴۰ جایزه ۲۰ میلیون تومانی

آغاز جشنواره ۲۰۲۰ مخابرات با ۴۰ جایزه ۲۰ میلیون تومانی

مدیر مخابرات منطقه‌ی آذربایجان شرقی از آغاز جشنواره ۲۰۲۰ مخابرات با ۴۰ جایزه ۲۰ میلیون تومانی خبر داد.

یوسف شکوری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره زمستانی همزمان با سراسر کشور در مخابرات آذربایجان شرقی هم آغاز شده و بر اساس آن، قرعه‌کشی ۲۰ جایزه ۲۰ میلیون تومانی برای مشتریان پیش پرداخت و ۲۰ جایزه ۲۰ میلیون تومانی برای مشتریان پس پرداخت اینترنت مخابرات (ADSL) در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این‌که مشتریانی با امتیاز بالا، شانس بهتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی دارند، بیان کرد: تبدیل سرویس‌های حجمی به سرویس‌های جدید ۸۰ امتیاز، مشتریان جدید ۱۰۰ امتیاز، هر یک مگابیت سرعت ۲۰ امتیاز و هر ماه همراهی مشتری ۱۰۰ امتیاز در قرعه کشی دارد.

شکوری خاطرنشان کرد: مهلت شرکت در قرعه‌کشی تا نوروز ۹۷ است و زمان قرعه‌کشی و اهدای جوایز ۲۷ اردیبهشت سال ۹۷ همزمان با روز جهانی ارتباطات خواهد بود.

وی با اشاره به تعرفه‌های غیرحجمی و سرعت محور اینترنت، گفت: بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات، از یازدهم آذرماه اینترنت پر سرعت با سیاست مصرف منصفانه و مدل غیر حجمی مبتنی بر سرعت در سراسر کشور و مخابرات منطقه آذربایجان شرقی ارایه می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه‌ی آذربایجان شرقی با اشاره به طرح تفکیک ترافیک داخل و بین الملل در تعرفه‌های جدید، اظهار کرد: بر اساس تعرفه‌های غیرحجمی، مصرف اینترنت داخل به خارج دو به یک است؛ به‌طوری‌که استفاده از سایت‌هایی با محتواهای داخلی هزینه کمتری نسبت به استفاده از سایت‌ها با محتواهای خارجی دارد.شکوری خاطرنشان کرد: تعرفه‌های غیرحجمی و سرعت محور اینترنت کاهش حدود ۲۵ درصدی هزینه را به دنبال داشته و نوعی مشوق برای استفاده مشتریان از اینترنت پرسرعت است.

جدول تعرفه‌های جدید به شرح زیر است:

درباره ی محمد رضا شکاری

همچنین ببینید

پزشکیان نايب رییس مجلس باقي ماند

مسعود پزشکیان به عنوان نائب رییس اول و علی مطهری به عنوان نائب رئیس دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *